HABERLER Slider

Altın Oran Ağız ve Diş Sağlığı ile indirim anlaşması…

Türkiye Emekliler Derneği Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, Özel Bursa Altın Oran Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında indirim protokolü imzalanmıştır.

Yapılan protokole göre Özel Bursa Altın Oran Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde uygulanacak olan genel diş hekimliği ve ortodonti tedavisi uygulamalarında TÜED Uludağ Şube Üyeleri ve 1.derece yakınlarına TDB fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacak ve 2022 yılı sonuna kadar ücretsiz muayene ve röntgen hizmeti verilecektir.

Üyelerinin daha kaliteli hizmetleri daha uygun fiyatlarla faydalanması adına bu indirim anlaşmalarını imzaladıklarını ifade eden TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars: “Özel hastaneler, marketler, mağazalar, düğün salonları, kaplıcalar, özel okullar ve daha birçok sektörde ulaşımdan akaryakıta, giyimden beyaz eşyaya varana kadar birçok kurumla yaptığımız özel indirim anlaşmaları sayesinde üyelerimizin bütçesine ciddi kazanımlar sağlıyoruz. Bu fırsatlardan yararlanan üyelerimiz yılda en az bir maaş tutarında kazanç sağlıyor.” diye konuştu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir