HABERLER Slider

Başkan Aktaş’tan onurlandıran ziyaret…

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açmış olduğumuz standı ziyaret ederek bizleri onurlandırdı. Başkan Aktaş’ı karşılayan Pars hem emeklilerin çözüm bekleyen sorunlarını içeren dosyayı sundu hem de Bursalı emeklilerin Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini ve taleplerini aktardı.

Ziyarette konuşan Pars: “Bursa 15 Temmuz demokrasi Meydanı’nda açtığımız stand ile her gün yüzlerce emeklimizle konuşuyoruz, dertleşiyoruz ve taleplerini dinliyoruz. Onların sorunlarını dile getirmek adına sıkıntılarını dinliyoruz. Kendi çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Ayrıyetten Şubemizin faaliyetlerinden, TÜED Uludağ Şube Üyesi olmanın ayrıcalıklarından ve birlikte hareket etmemiz adına bir çatı altında birleşmemiz gerektiğini anlatıyoruz. Toplumun en mağdur kesimi olan emeklilerimizin taleplerini daha yüksek sesle dile getirebilmemiz adına üye olmaya davet ediyoruz. Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Size emekliler adına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Her zaman yanınızdayız

Başkan Alinur Aktaş’ta yaptığı açıklamada “Emeklilerimiz, büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Onların taleplerini bizlere ilettiğiniz için sizlere teşekkür ederim. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.” diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir