HABERLER Slider

Hak arama mücadelemizi kararlılıkla ve yılmadan sürdürüyoruz…

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Uludağ Şubesi Başkanı Kenan Pars, beraberinde Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bursa İl Müdürü Muammer Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Emeklilerin hak arama mücadelesini kararlılıkla ve yılmadan sürdürüyoruz

Ziyarette emeklilerin toplumun en mağdur kesimi olduğunu belirten TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarını ve emeklilerin hak arama mücadelesini kararlılıkla ve yılmadan sürdürdüklerini ifade eden Pars, emeklilerin hayatlarının kolaylaştırmak ve refah seviyelerini yükselmek için birçok projeye imza attıklarını ve yeni projeler de üretmeye devam ettiklerini belirtti.

Bursa’da ki emeklilerin sorunlarına ve beklentilerine de değinen Pars; emeklilerin, Sosyal Tesisler ve Huzurevleri yapılması yönündeki taleplerini, Aile ve Sosyal Hizmetler Bursa İl Müdürü Muammer Doğan’a ileterek, destek vermelerini talep etti.

Emekliler için her türlü desteği vermeye hazırız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aile ve Sosyal Hizmetler Bursa İl Müdürü Muammer Doğan, Türkiye Emekliler Derneği Uludağ Şubesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtti. Türkiye Emekliler Derneği’nin, emeklileri temsil eden en önemli ve en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade eden Doğan: “Emekliler için her türlü desteği vermeye hazırız. Emeklilerin hak ettikleri yaşam standartlarına erişebilmeleri yönünde atılacak her adımda ve her projede Türkiye Emekliler Derneği’nin yanında olacağımızdan emin olabilirsiniz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir