HABERLER Slider

PARS, Emekliler için destek sözü aldı…

TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, Bursa’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Bursa Kent Konseyi Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden Başkan seçilen Şevket Orhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette TÜED Uludağ Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Pars ziyarette emeklilerin yaşadığı sıkıntıları, taleplerini Bursa Büyük Şehri Belediyesinden ve Devletten beklentilerini detaylı şekilde anlattı. Emeklilerin toplumun en mağdur kesimi olduğunu belirten Pars, emeklilerle ilgili projelerinden de bahsetti.

Bursa’daki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yaparak hemşerilik bilincini en iyi noktaya taşımak istediklerini belirten Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan: “Emeklilerle ilgili ve yararına olan her projeye destek vermeye ve üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ayrıca belirten Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, emeklilerle ilgili ortak projeler üretmek adına en yakın zamanda tekrar toplanmak üzere Kenan Pars’la anlaşarak el sıkıştılar.

Pars ayrıca Bursa Kent Konseyi Sosyal İşler ve Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Aynur Tezgör’ü ziyaret ederek, emekliler için yapılması gereken eğitim projeleri ile ilgili görüştü. Emeklilerle ilgili sosyal projelerini anlatan Pars, bu projelerinin hayata geçirilmesi için destek talep etti.  Bursa Kent Konseyi Sosyal İşler ve Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Aynur Tezgör de, yapılacak olan eğitim ve sosyal projelerde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir