HABERLER Slider

TÜED ULUDAĞ EMEKLİLER İÇİN SEFERDE…

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Uludağ Şubesi toplumun en mağdur kesimi olan emekli, dul ve yetimlerin haklarını aramaya onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Birçok projeye imza atan TÜED Uludağ Şubesi çalışmalarına pandemi döneminde de ara vermeden devam ediyor.

İndirim oranında artış sağlandı

TÜED Uludağ Şubesi Başkanı Kenan Pars, ‘Özel Ceylan hastanesi ile daha önceden yapmış oldukları indirim anlaşması için yeniden masaya oturdu. Üyeleri için %15 olan indirim oranını muayene, tetkik ve tedavilerde %20 olarak güncelleten Pars, “Üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetlerine ve ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilmeleri amacıyla bu tür anlaşmalar imzalamaya büyük gayret gösteriyoruz. Sağlık her şeyden önemli ve bizler de yaşlarımız gereği sağlık hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan kesimiz. Bu anlaşmamız da üyelerimize hayırlı olsun” dedi. Şube Başkanı Kenan Pars ayrıca Covid-19 PCR ve Antikor testlerinde de üyeleri için özel indirim sağladı.

Sözleşmeyi Özel Ceylan Hastanesi adına imzalayan Hastane Genel Müdürü Arife Açıkel de, TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars’a örnek çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, sözleşmenin TÜED Uludağ Subesi üyelerine hayırlı olmasını diledi.

Başkan Pars uyarılarda bulundu

Şube Başkanı Kenan Pars ayrıca yaptığı açıklamada pandemi süreci ile ilgili uyarılarda bulundu. Halkın kısıtlamalara ve yasaklara daha duyarlı olması gerektiğinin altını çizen Pars, denetimlerin de daha sıkı tutulmasını talep etti. Pars: “Sokağa çıkmanın yasak olduğu bilhassa hafta sonları mahalle meydanı, cami önleri ve sokakların kalabalık olduğunu görüyoruz. Takip ediyoruz vaka sayıları hala yüksek, her gün birçok insanımız vefat ediyor. Bu felaketten kurtulmak için herkesin sabırlı olması gerekiyor. Kendimiz için, sevdiklerimiz için, milletimiz için herkes kısıtlamalara uysun ki hayat normale dönsün. Bu üç tedbirde birleşelim. Maske, mesafe, temizlik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir