TESİSLER

TÜED’DEN DEV BİR HİZMET DAHA…

Ergün: “Emekli her şeyin en güzelini hak ediyor. TÜED bunun için var, bunun için 53 yıldır çalışıyor.”

Kısa adı TÜED olan Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün üyelerimize yeni tesisimizi müjdeledi. Afyonkarahisar’da Polis Moral Eğitim Merkezi’nin hemen karşısında 140 yataklı termal tesisin satın alınarak, üyelerimizin hizmetine sunulduğunu bildirdi. Genel Sekreterimiz Gazi Aykırı, Genel Mali Sekreterimiz Ömer Kurnaz, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Abdülkadir Ersal, satın alınan tesisimizin tapusuyla hatıra pozu verdiler.

Termal Tesisimiz ile ilgili bir açıklama yapan Genel Başkanımız Kazım Ergün; “Erdek Narlı Sosyal Tesisimiz ve Ankara Başkent Misafirhanemiz’in ardından emeklilerimize yakışır bir hizmeti sunacak olan bu yeni tesisi de Türkiye Emekliler Derneği camiamıza kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başta Genel Yönetim Kurulumuz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bugüne kadar emeklilerimize verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmiştik. Tek eksiğimiz, yaşları itibariyle termal tesise en çok ihtiyaç duyan topluluğumuza böyle bir tesis kazandırmaktı. Şükürler olsun ki bu hizmeti de söz verdiğimiz gibi yerine getirebildik. TÜED Afyonkarahisar Termal Tesisimiz bütün teşkilatımıza, üyelerimize ve emeklilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

2 thoughts on “TÜED’DEN DEV BİR HİZMET DAHA…

    1. İyi günler Süleyman Bey. Afyon Termal Tesisimiz inşaat aşamasında olup 3-4 ay içerisinde hizmete girecektir. Gerekli duyurular yapılacaktır. Sonrasında Şubemize başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir