HABERLER Slider

Üyelerimiz kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalansın…

Türkiye Emekliler Derneği Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, toplumun en mağdur kesimi olan emekli, dul ve yetimlerinin haklarını aramaya, onların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Adramis Termal Otel ile olan anlaşmalarını yenileyen Pars: “Pandemi döneminde öncelikle 65 yaş ve üzeri olanlar kısıtlamalardan en fazla mağdur olan grup oldu. Evlerinden çıkamadılar. Çok sıkıntılı günler yaşadık. Yavaş yavaş normalleşmeye başladığımız bu günlerde hem stresten uzaklaşmak hem de sağlık açısından bu güzel tesisten yararlanabilirler. Öncelikle eklem iltihabı, kronik bel ağrısı, nedeni belli olmayan kas hastalıkları ve daha birçok hastalıklarına şifa bulabilecekleri bu tesiste üyelerimiz için yüzde 25 olan indirim anlaşmamızı yeniledik. Üyelerimize hayırlı olsun.” dedi.

Bursa’da sayıları 550 Bini bulan emeklilerin aslında çok büyük bir güç olduğuna işaret eden TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars üyelerine avantaj sağlama adına adımlar attıklarını ifade etti.

Birçok anlamlı projelere imza atan Kenan Pars: “TÜED Uludağ Şubesi olarak üyelerimizin daha kaliteli hizmetleri daha uygun fiyatlarla faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu adımlardan sadece biri olarak çok sayıda kurum ve kuruluşla yaptıkları indirim anlaşmaları olduğunu vurgulayan Pars: “Akaryakıttan sağlığa, giyimden eğitime, konaklama, tekstil ve kaplıcalara kadar birçok alana uzanan protokoller sayesinde üyelerimize büyük kazanımlar sağlamaya çalışıyoruz. Biz emeklilerin bütçesi belli. Artan enflasyon karşısında zorlanan emeklilerimize daha çok katkı yapmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Üyelerimiz için yaptığımız tüm indirim anlaşmaları için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir