HABERLER

TÜED Uludağ, emekli aileleri yeni evlerinde ziyaret etti…

TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, TOKİ ve TÜED Uludağ Şubesi işbirliği ile İrfaniye Mahallesi’nde yapılan 1201 konutta ikamet etmeye başlayan emekli aileleri evlerinde ziyaret etti.

Emeklilerin, ekonomik ve sosyal hakları, uygun ödeme koşullarında ev sahibi olabilmeleri gibi birçok başarılı projeye imza atan TÜED Uludağ Şube Başkanı Kenan Pars, TOKİ ve TÜED Uludağ Şubesi işbirliği ile İrfaniye Mahallesi’nde yapımı tamamlanarak emeklilere teslim edilen 1201 konutta ikamet etmeye başlayan emekli aileleri evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. TÜED Uludağ Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte emekli ailelerle bir araya gelen Pars, “TÜED Uludağ Şubesi olarak, TOKİ’nin kapısı defalarca aşındırdık ve nihayet emeklilerimizin uygun ödeme koşullarında ev sahibi olmalarına vesile olduk.” dedi.

Pars, evi olmayan emeklilerin ev sahibi olabilmeleri amacıyla TOKİ ve TÜED Uludağ Şubesi işbirliğiyle 3000 adet konutun daha yapılması için görüşmelerin devam ettiğini, bu projenin bir an önce hayata geçirilmesi için mücadelelerini sürdürdüklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir